sekce


zpět na předchozí stránku

TOMIRTECH, s.r.o. - ložiská a iné komponenty pre stroje

obor
Výrobky a zboží / Ložiska a příslušenství

Výrobky a zboží / Spojovací materiály
Výrobky a zboží / Ložiska a příslušenství
Výrobky a zboží / Strojní součásti
Výrobky a zboží / Hutní materiály
Výrobky a zboží / Nářadí, nástroje, brusivo
Výrobky a zboží / Ochranné pracovní pomůcky
Výrobky a zboží / Obaly
Výrobky a zboží / Ostatní
Práce a služby / Strojírenství a hutnictví
Práce a služby / Stroje a zařízení
text nabídky
Spoločnosť TOMIRTECH, s.r.o. s 30 ročnou históriou, je jedným z najväčších dodávateľov technických produktov na Slovensku, ktoré slúžia ako náhradné diely v priemysle, poľnohospodárstve alebo doprave.

Spoločnosť ponúka široký sortiment tovaru: ložiská, hadice, remene, valčekové a dopravné reťaze, tesnenia, tesniace gumy, silentbloky, tvarovky, podlahové krytiny, technické plasty, lepidlá, poistné krúžky a mnohé iné výrobky.

Firma zastupuje renomované značky ako Řetězy Vamberk, Contitech, Semperflex, Rubena, Trelleborg, Flexitallic, Loctite, Gambit, NTN-SNR, KLF-ZVL a podobne.

V roku 2015 spustili zákazkovú výrobu plochých tesnení prostredníctvom rezacieho stroja ATOM FlashCut, ktorý predstavuje tú najmodernejšiu a najpresnejšiu technológiu vo výrobe plochých tesnení. V roku 2020 rozšírili výrobu o nové stroje na podlepovanie materiálu a ATOM FlashCut na rezanie a frézovanie materiálu.

O kvalite služieb svedčí aj to, že spoločnosť je držiteľom certifikátov, z ktorých najvýznamnejší je certifikát Systému riadenia kvality ISO 9001:2015 a 14001:2015. Spoločnosť má vybudované vlastné skladové priestory. Sklad obsahuje viac ako 70 000 stálych skladových kariet.
fotografie / nákresy
kontaktní údaje
napsat prodejci
inzerce této firmy
copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena